Home / NOVOSTI / HRONIKA / ŽFK MODRIČA SLAVILA U BANJA LUCI *(VIDEO)

ŽFK MODRIČA SLAVILA U BANJA LUCI *(VIDEO)

Premijer liga BiH:  ŽFK Banja Luka – ŽFK Modriča  0:1

U zadnjoj utakmici jesenjeg dijela Premijer lige BiH, ŽFK Modriča ostvarila je značajnu pobjedu u gostima.
U subotu, 14.11.2015. godine modričke “lavice” pobijedile su domaći tim, ŽFK Banja Luka sa 1:0 i time u konačnici zauzele treće mjesto na tabeli Premijer lige.
Kako nam javlja Milenko Đurić, naše fudbalerke su došle do pobjede golom Slađane Mičić u četrnaestom minutu susreta.
U sedamdeset trećoj minuti dosuđen je jedanaesterac za domaću ekipu, ali tada se istakla naša Tamara Škorić koja je odbranila udarac sa bijele tačake i time praktično obezbjedila podjedu modričanki.
Do kraja susreta naše fudbalerke su pametnom igrom sačuvale stečeni rezultat i po završetku utakmice sa punim pravom uslijedilo je njihovo veliko slavlje.
Te trenutke zabilježila je i Saška Kovačević pa njen kratki video prilažemo na kraju ovog priloga.

Igrač utakmice: Slađana Mičić.