Home / NOVOSTI / HRONIKA / ŽFK “MODRIČA” – ŽFK “ČELIK” 2:1 (1:1)

ŽFK “MODRIČA” – ŽFK “ČELIK” 2:1 (1:1)

Lavice teškom mukom do pobjede

Lavice su, teže nego što se očekivalo, došle do punog plijena u susretu sa glavnim rivalom za opstanak. Vodile su sa 1:0, pa su onda gošće sredinom prvog poluvremena izjednačile, da bi tek 5 minuta prije kraja naš tim nekako uspio da postigne još jedan gol i osvoji 3 zlata vrijedna boda.
Sama utakmica je protekla u rastrzanoj i slaboj igri, bez puno povezanih akcija i sa malo šansi i šuteva prema golu, ali je rezultat ipak pravedan, obzirom na sve što se dešavalo na terenu.

Tekst i slike: Čedo CvijićMD-Novine-LOGO 300px

Izvor: MD Novine

Album slika koji slijedi nije u sklopu prednjeg priloga, ali ga nadodajemo radi dopune informacije. Slike uradio modričainfo.