Home / MAGAZIN / SLAĐANOVE STRANICE / Pobedio bolji

Pobedio bolji

MODRIČA – Rudar je došao da pobedi i pobedio je. U 33.minutu poklizao se Radoslav Prljeta, Saša Stijepić je pored nemoćnog Vlade Koprivice poslao loptu do Vedrana Kantara, a ovaj sa 18 metara bio siguran.

Početkom drugog poluvremena, prvi asistent Željko Dragojević pokazao je da je kazneni udarac za domaćina, glavni arbitar prihvatio njegovu asistenciju i pokazao na penaltik, pa se nakon minut “većanja” predomislio, a službeni predstavnik gostiju Zijad Čanić morao je u gledalište.
U 67.minutu prilika za goste tako što je Saša Radoja centrirao, a Kantar loptu glavom poslao u Bojana Tripića.
Onda je u 85.minutu Aco Đokić šutirao topovski, Tripić se izvio i loptu poslao u korner. Samo minut kasnije, Modričani su blizu izjednačenja. Lukavo i snažno je šutirao Radoslav Prljeta, a Dalibor Kozić u poslednjem trenutku loptu skrenuo u korner.
U poslednjim trenucima utakmice Siniša Radoja je pored dvojice uspavanih centralnih bekova Modriče raspalio po lopti i postavio konačan rezultat utakmice.
Zaslužen trijumf Prijedorčana koji u dolasku za predsednika Gorana Bojića dobiše najveće i najvažnije pojačanje, ponovo liče na ozbiljnu i uspešnu fudbalsku porodicu.

Modriča Maxima – Rudar Prijedor 0:2(0:1)
Stadion:”Dr Milan Jelić”. Gledalaca: 100. Sudija: Milan Stanivuković(Banja Luka) . Strelci: Kantar u 33.i Radoja u 90.minutu. Žuti karton: Lukić(Modriča Maxima).

MODRIČA MAXIMA: Tripić , Bojić , Buljić , Koprivica , N. Prljeta , Demonjić , Perić (od 71.min.S.Sarkić ), Perić (od 46.min. Radić ), R. Prljeta , Lukić (od 63.min.Lj.Sarkić ), Đokić . Trener: Nikola Nikić.

RUDAR PRIJEDOR: Kozić , Šodić , Sančanin , Pekija , Đokić , Radoja , Mirković , Kantar (od 89.min.Devušić ), Ćulum , Stijepić , Redžić (od 89.min.Kojić ). Trener: Darko Nestorović.

Igrač utakmice: Vedran Kantar (Rudar Prijedor) .

Autor: Jeremić Slađan

Izvor: SPORT DC