Home / DAN OPŠTINE 2015 / Održan Vidovdanski turnir u stonom tenisu

Održan Vidovdanski turnir u stonom tenisu

MODRIČA – U Modriči je, proglašenjem pobjednika i uručivanjem pehara, završen 8. Vidovdanski stonoteniski turnir koji je povodom Vidovdana – Dana opštine organizovao modrički Stonoteniski klub “Spin”.

Na turniru “Modriča 2015” učestvovalo je 70 takmičara u muškoj i ženskoj konkurenciji iz 15 gradova Republike Srpske, Federacije BiH, Hrvatske i Srbije, rekao je Srni sekretar kluba “Spin” Boro Bijelić.

– Turnir je bio `otvoreni` – naveo je Bijelić.

U muškoj konkurenciji, takmičari do 18 godina starosti, prvo mjesto osvojio je Nikola Mijić iz Bijeljine.

Pobjednik u kategoriji muškaraca od 19 do 39 godina je Mladen Nemanjić iz Kotor Varoša.

Banjalučanin Miodrag Malinović bio je najbolji u kategoriji takmičara od 40 do 49 godina.

Pobjednički pehar u starosnoj grupi muškarci od 50 do 59 godina osvojio je Ljubiša Milošević iz Beograda, dok je u kategoriji seniori, takmičari preko 60 godina, prvo mjesto pripalo Svetomiru Jovanoviću iz Valjeva.

U ženskoj konkurenciji nastupilo je šest takmičarki koje su se takmičile pojedinačno. Prvo mjesto i pobjednički pehar osvojila je Gorica Milošević iz Šekovića.

Pobjednici u parovima su Ljubiša Milošević iz Beograda i Dušan Stevanović iz Zenice.

Na ceremoniji proglašenja pobjednika rečeno je da je organizacija turnira bila dobra, a konkurencija jaka.

Izvor: Glas Regije / SRNA