Home / NOVOSTI / HRONIKA / Vranjak potopio Polet *(FOTO+VIDEO)

Vranjak potopio Polet *(FOTO+VIDEO)

Odigrano je 22.kolo u Regionalnoj ligi RS, grupa Centar.Derbi kola igrao se u Vranjaku gdje je ekipa Dejana Savića savladala lidera Polet 1926 iz Broda rezultatom 2:1.”Narandzasti” su već nakon prvih 45.minuta vodili 2:0 a golove su postigli Dejan Vidović i Goran Janković , u drugom poluvremenu gosti su postigli jedan pogodak a strijelac je bio Danijel Šaponjić.

Vranjak je imao ogromnu podršku sa tribina , ni kiša nije omela mnogobrojne ljude da dođu iz drugih mjesta i pruže podršku klubu koji osnovan daleke 1975 godine.Derbi u Vranjaku posmatralo je oko 300 ljubitelja fudbala.Nakon ovog kola Vranjak je prvi i po sveme sudeći “drugoligaški karavan” od jeseni igrat se i u “vranjačkom kavezu”.